Burak OKTAY

Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce- Tam Burslu)


Okul denince akla ilk gelmesi gereken yer burası. Ben burada 2 yılımı geçirdim ve tekrar sınava hazırlanmam gerekse yine burayı seçerdim. Samimi ve alanında uzman hocalarımızdan oluşan kadrosu tek kelimeyle mükemmel. Gerçekten öğrenciler üzerine çok emek veriyorlar. Hocalarıma tekrardan teşekkürler.

Elif Ecem DOĞAN

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi


Bana çok şey katan, hem ağladığım hem güldüğüm ve mütemadiyen de çalıştığım bir yılımı geçirdiğim canım okulum. Küçük ve sıcak bir ortam ve bana hep evimde gibi hissettirdi. Geometri çözemiyorum diye geldiğim okulda en sevdiğim şey geometri çözmek oldu, matematikten zevk almaya başladım ve böyle muhteşem bir öğretmen kadrosuyla bir yıl geçirebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kerem Aygün benim için sıcacık bir aile ortamı ve hayallerimi kazandığım yer oldu. İyi ki gelmişim, iyi ki buradaydım.

Enes Timur ÖZDEMİR

ODTÜ Makine Mühendisliği


Kafamdaki okul algısını silip atan, güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdiren ve gidip gelmekten bir an olsun mutsuz olmadığım tek yer. Bir sene boyunca geçirdiğim güzel vakitleri unutmam mümkün değil. Başarımda katkısı büyük olan bu insanlara tekrar teşekkür ediyorum. Başarmak isteyenlerin bir an olsun tereddüt etmemesi gereken tek dershane.

Hasan Hüseyin TÜRKMEN

ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği


Yaklaşık 7 senedir gittiğim ve asla unutmayacağım naçizane okul. Standart bir okul asla olmadı çünkü burada size asla müşteri gözüyle bakılmaz ve her zaman herhangi bir olayda sizin fikrinizi önemserler hatta öncelikle sizin yorumunuzu ve düşüncenizi sorarlar. Bu okul diğer okulların aksine sadece öğrenim odaklı değil aynı zamanda eğitim odaklıdır. Öğretmenleri sadece ders anlatıp çıkma düşüncesinde değil sizin öğrenebilmeniz düşüncesindedir.Tabi ki bence en önemlisi burası aile gibidir. Eğlenirken öğrenip çok başarılı olmak isteyenler için biçilmiş bir kaftandır...

Özgür DÜZENLİ

Gazi Üniversitesi İktisat


Matematiğin var olduğundan haberi olmayan beni, üniversiteye yerleştirmeyi başaran mükemmelin ötesindeki bu kadroyu ve okulu herkeslere öneriyorum… Emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum…

Yasemin Ece ÇÖL

Süleyman Demirel Üniversitesi Hemşirelik


Sıfır altyapıya sahipken, şuan üniversiteye gidebilecek isem bu kesinlikle Kerem Aygün Koleji sayesindedir. Başta Kerem Hocama, Kubilay Hocama, Mehmet Hocama ve üzerimde emeği geçen diğer bütün hocalarıma kocaman bir teşekkür borcum var. Ne yapsam onların hakkını ödeyemem. Bu kadar mükemmel, başarılı, kaliteli ve samimi insanlarla 4 yılımı geçirdiğim için çok şanslıyım. Resmi bir okul ortamından ziyade aile ortamı gibi olduğu için başladıktan sonra mezun olana kadar ayrılamıyor insan. Eğitim ve öğretim açısından hayatınıza pek çok şey katabileceğiniz ve İYİİİ Kİİ gelmişim diyebileceğiniz bir yer….

Ayşegül KARA

TOBB Tıp Fakültesi (%50 Burslu)


Sizi seven, size iyi olduğunuzu hissettiren, yılmadan doğru yolu göstermeye çabalayan insanlar... Gerçekten hayran olduğunuz her birinden anlattığı dersten fazlasını öğrendiğiniz insanlar... Bana iki senede başarıdan fazlasını verdiler. Kendi ilgi alanlarımı bulmamda ve en doğru alana yönelmemde yardımcı oldular. Eğitim anlamında ise bana başka yerlerde verilenden fazlasını verdiklerine eminim. Öz güvensiz başladığım bu okuldan kendime inanarak, kendimi ifade etmeyi öğrenerek mezun oldum. İlk mezunları olduğum, diplomamda Kerem Aygün Koleji yazdığı için oldukça mutluyum. Hepinize çok teşekkür ederim . Hayatımın en güzel senesiydi.

Merve Selin TAŞDEMİR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi


Kerem Aygün Eğitim kurumun bir parçası olmak her zaman bir ayrıcalıktır demişimdir çünkü bu çatı altında olmanın en önemli yanlarından biri de burası size asla müşteri gözüyle bakmaz çünkü burada kocaman bir ailenin parçasıymış gibi hissedersiniz size göz boyamayan her eğitim kurumlarında verilen alelade eğitimden farklı olarak gerçekten nitelikli bir eğitim vermenin yanında sizi laik insancıl kendi düşünceleri olan topluma yararlı bireyler olmanız için sizi hayata hazırlar tabi o dönemlerde bunu fark edemeyebilirsiniz ama sonra iyi ki bu ailenin bir üyesiymişim dersiniz her zaman da dediğim gibi iyi ki bu ailedenim bütün hocalarımın emekleri için çok teşekkür ederim iyi varsınız ve dilerim ki uzun yıllar bu kurum eğitim verip bir sürü gence ulaşıp hayatlarına dokunur.

Seçkin YARDIM

Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği


İşlerinde uzman, sizleri her zaman destekleyip yol gösteren ve bir hedefe ulaştırmak isteyen çok sempatik, anlayışlı ve disiplinli bir kadroya sahiptir Kerem Aygün Temel Lisesi. Tüm öğretmenlerin yeri ayrıdır bende. Ben bir sene buradaydım ve gerçekten hepsinin emeği vardır üzerimde. Sabırla ve anlayışla bana, bizlere yardımcı olup ulaşmak istediğimiz hedeflere ulaştırdılar. İlk senemde istediğim bölüm ve istediğim okul olan Hacettepe Üniversitesine yerleştim ve bu onların sayesinde oldu. Hepsine tek tek teşekkür ederim iyi ki varsınız..

Ekin Yağmur GÖNÜLAL

Gazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği


Benim hayatımın en güzel en mutlu anıları burada geçti. Hiçbir zaman kopamadım zaten ne buradan ne hocalarımdan ne burada edindiğim arkadaşlarımdan. Her zaman okula gitmeyip buraya gelmenin, bütün zamanımı burada geçirmenin yollarını aramıştım ki 2 sene kadar önce o kadar uğraşıp girdiğim Anadolu lisemi bırakıp açık liseye geçerek amacıma ulaşmıştım ama şimdi harika bir fırsat var ki keşke bende biraz küçük olsaymışım da yetişebilseymişim lise haline diyorum. Düşünüyorum da bütün lise hayatım boyunca hocalarımla yine onları delirterek ama hep çok çok çok çok en çok severek sarılarak uçarak kaçarak okul derdi olmadan yaşasam ne güzel olurdu. Çok arıyorum hala keşke daha iyi değerlendirseydim keşke bütün dediklerini dinleseydim yapsaydım diyorum neyse ki çok şey öğrendim çok fazla şey kattılar ve öğrettiler bana haklarını hiçbir zaman ödeyemem. Kerem hocam (benim ilk hayranlığım (aşırı)) kendisi de bilir, harika bir matematikçi ve hocadan çok arkadaş ben hiç bu kadar eğlenceli matematik öğrendiğimi hatırlayamıyorum bugün temelde hiç zorluk çekmiyor isem onun sayesinde. Kubilay hocam her zaman çok cana yakın olan hiç kıyamayan kızıp üstüme 5 litre suyu döküp sonra gidip odadan kendi hırkasını getirip üstüme saran canım hocam üçgen bile çözemezken bütün geometriyi baştan öğretti bana. Mehmet hocam hayatımda onun kadar zeki bir adama bir daha rastlar mıyım bilmiyorum insan fizikte soru her ne olursa olsun 1 dakikada çözer mi hatta kalemi yoksa kalem bile kullanmaz çözer bakar güler giderdi üstelik en güzel esprileri ondan duymuştum (şeytan doldurur gibi) fazla zekadan olsa gerek. Çok güzel aile ortamı olan bir yer gözümü kırpmadan tercih etmiştim yine olsa öyle bir şansım bu sefer çok daha erkenden giderdim ve tanırdım hepsini. İyi ki onları seçmişim ve iyi ki onları tanımışım.

Kerim ÇAPOĞLU

ODTÜ Fizik


Her şeyiyle kusursuz bir eğitim öğretim yuvası. Butik okul-dershane olmasının avantajlarını fazlaca hissediyorsunuz. Her durumda sizinle ilgilenen her biri işini çok iyi bilen öğretmenlerle dersleri çok iyi öğreniyorsunuz ve dersler bir o kadarda eğlenceli ve keyifli geçiyor. Başarılı olmak isteyenlerin tek adresi. Bütün hocalarıma dershanedeki herkese çok teşekkür ediyorum.

Begün YAŞIL

Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler


Dershanenin ilk kuruluş yılı öğrencilerinden, gözü kapalı tercih edenlerdenim. Böyle iyi bir öğretmen kadrosu ve böyle bir aileyi başka bir yerde görmedim, her anımızda yanımızda olan anne babamızdan daha çok gördüğümüz bu nadide insanların, her şeyin yanında mükemmel eğitimciler olduklarını göstermiş olduğum gelişme ve kazanmış olduğum okulda da ortaya koyduğumuzu düşünüyorum.

İrem DOLUDENİZ

Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği


Bu güzel aileye girmek buranın bir parçası olmak çok farklı. Burası kesinlikle evinizden daha çok vakit geçireceğiniz gerçek bir eğitim yuvası. İlke hocamız tam bir anneydi (şaka yapmıyorum derste anne diye seslenmiştim Allahtan kimse duymamıştı..), Kerem hocamız matematik zekası ve mizacıyla mükemmel bir insandı, Kubilay hocamız samimiyetiyle gerçekten amcaydı. Ve Mehmet hocamız eğer Kerem Aygün’ü tercih etmeseydim asla çılgınca fizik dersi işleyemeyecektim. İşte bu yüzden her şeyiyle Kerem Aygün.

Hilal ERDEM

Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık


Lise hayatımın şüphesiz en verimli yılını Kerem Aygün Dershanesinde geçirdim. Başta sevgili Kerem hocam ve Kubilay hocam olmak üzere (Şenay hocam ve Aslı hocam) hepinize çok teşekkür ediyorum! Sizin sayenizde ben hayallerime kavuştum ve bu yıl mezun oluyorum. Disiplinin yanında sunduğunuz içten gülümsemeniz, bize olan inancınız ve güveniniz her alanda başarılı bireyler olarak yola devam etmemizi sağladı. Eskisinden daha güçlü bir kadroyla kurulan Kerem Aygün Koleji'nin, dönemimiz koşullarında hayatına yön verecek olan öğrencilerin bilinçli kararlar vererek ilerlemesine yardımcı olacağına inanıyorum. Ailenizin iç mimarı olarak sevgili Kerem Aygün ve ekibine sevgilerimle..

Ebru ÖZER

Ankara Üniversitesi Veterinerlik


Amele bölmesi, rahmetli Newton ve diğer bilim insanları, maltozlar, eski kitaplardaki iğrenç matematik esprileri, çözülmüş soru/yapılan net iddialarıyla dolu eğlenceli dersler ve hocalarıyla mükemmel bir dershane. Hiç unutamayacağım iki senem geçti burada. Öğretmenlerimi hep çok sevdim çünkü saçma bir hata yapsam bile hoşgörüyle karşılandım. Kalıcı arkadaşlıklar kurdum. Her yönden bize bir şeyler kattı yani. Hepinize her şey için teşekkür ederim.

Hakan YÜZÜGÜLLÜ

TOBB Mimarlık (%50 Burslu)


Burası bir okuldan bir dershaneden çok aile gibi. öğrencilerinin her zaman yanında olan harika öğretmen kadrosuna sahip bir yer. 2 yıldır bu dershanedeyim ve derslerimdeki başarımın en büyük etkeni kesinlikle KEREM AYGÜN. Bu yüzden 12. sınıfta okulumdan kaydımı aldırıp KEREM AYGÜN KOLEJİ’ne kaydımı aldırdım. Burada olmaktan çok mutluyum. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR!!

Berkay GERTEL

Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği


Bu zamana kadar çok dershane değiştirdim fakat bu kadar samimi , güler yüzlü , hem iyi günde hem de kötü günde yanımda olan bir dershane ile karşılaşmamıştım. 11.sınıfta burada hazırlandım hayatımda gördüğüm en kaliteli kadro diyebilirim tek kaynak üzerinden çalışmayan bize her türlü soru tipini aklımıza sokan nokta atışı yapan bir kadro benim 11.sınıf ortalamamı tavan yapmasında büyük etkisi olan bir kadro çok memnunum hayatımda yaptığım en iyi tercihlerden biri KEREM AYGÜN ve bu yüzden 12.sınıfımda Kerem Aygün'ü tercih ettim. Bu sene birlikte çok iyi çalışacağımızı ve beni en güzel üniversiteye yerleştireceklerinden hiçbir kuşkum yok. İşte bu yüzden KEREM AYGÜN KOLEJİ...

Mert DEĞİRMENCİ

Atılım Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği


Sıfırdan buralaraaa…. ne kadar güzel vakit geçirmişim ne çok şey öğrenmişim ben bu okulda emeklerinize sağlık hocalarım her şey için çok teşekkürler. Hayalini kurduğum şeyleri sizin sayenizde artık yaşıyorum. Kerem hocam taktığınız hüseyin adı hala kulaklarımda çınlıyor. koridorda hüseyin mert değirmenci diye bağırışınız. Bu bana büyük motivasyon oluyordu 4 işlem çözemezken sene sonunda türev integral da kendime en hızlı nasıl çözebilirim diye süre tutuyordum. İlke hocam matematiği sevdiren sizsiniz. Kubilay hocam sayenizde nerede ne göreceğimi öğrendim sağ olun. Fiziğe fısıldayan adam Mehmet hocam herşey için teşekkürler… Sizleri seviyorum…

Emre BERK

Hacettepe Üniversitesi Geomatik Mühendisliği


Eryamandaki en iyi dershane diyebilirim. Özellikle fizik, matematik ve geometri derslerinin hocası mükemmel. Hatta belki de mükemmel kelimesi bile az kalır. Ayrıca dersler sanki bir film havasında akıp gidiyor...

İremay TEMUR

Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği


Başta zorlandığım dersler için bana yardımcı olacak bir dershane gibi gördüğüm minik yuvam. Bundan önce gittiğim her dershaneye pişmanlıkla bakıp neden daha önce burada değildim dediğim, lise hayatını gerçekten bana yaşatan bir ortam vardı. Öğrenci için derste uyuklamak gibi bir şey söz konusu değildi çünkü öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok aile ortamı vardı. Lisede adımı bile bilmeyen öğretmenler varken burada benim sorunlarıma çözüm bulmakla uğraşan öğretmenlerim oldu. Öğretmenden çok abi, abla gibi yaklaşımlarıyla ( Kubilay Hocaya amcada diyebiliriz) aile olduk zaten biz. O yüzden senenin sonu içimizi buruk, gözlerimizi dolu bıraktı. Kerem Aygün’de yaşadığım her gün için çok çok teşekkür ederim.

Mert KARAGÖZ

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği


İlk geldiğim zaman neresi burası deyip durmuştum. Ama içindeki insanları tanıdıktan sonra kendi evim diyecek haldeydim. İnsanı sadece ders bakımından değil her yönünden geliştiriyordu. İki senede tüm öğretmenlerin çok iyi bir arkadaş abi, abla ve öğretmen olduğunu gördüm. Tekrardan iki yılı yaşamayı çok isterdim. Burayı tercih edenlerin sonuçlarının Kubilay Hocamın saçı gibi pasparlak olması dileğiyle.

Vedat ATASEVER

Uludağ Üniversitesi İşletme


Güzel bir senenin ardından söylenecek o kadar çok şey var ki, öğretmen kadrosunun kalitesi ayrı bir yere, öğretmenlerin cana yakınlığı, birer arkadaş gibi ilgi ve alakaları... Hepsine çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Ali ŞAFAK

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme


“kitle dershanelerinin kalabalığında kaybolmayın” gibi iyi bir tavsiyesi bulunan, ve bu tavsiyeye sonuna kadar uyan,komik eğlenceli bir o kadarda tecrübeli hocalarını bünyesinde bulunduran “EĞİTİM EVRENİ”. Kurucuları ise diğer dershanelerdeki gibi yüzlerini kolay kolay göremeyeceğiniz kendi beğenmiş kibirli tipler değil; her gün dersinize giren ders dışında gülmeyi de öğreten esprili komik sevecen insanlardır.Kerem Hocanın “güldüren ama ayna karşısında düşündüren” esprileri, Kubilay hocanın “ağır başlılığının altında bulundurduğu eğlenceli kişiliği” hepinizin iyi biRyerlerde olmanızı sağlayacak emin olun. DENEDİK VE GÖRDÜK. Bu arada teşekkürlerimin sonsuz olduğu diğer hocalarım; Aslı TARHAN, İlke Hocam (soyadınızı unuttum), Mustafa YEŞİL, Şenay AYDIN, Pınar GÜLDAL... Hepinize çok teşekkür ederim. Geç kalıp uyuyakalsam da yemin ederim hiçbir zaman “off genemi dershane yaa” gibisinden bir düşünceye kapılmadım. Matematikle aram hiç iyi değildi ama, Kubilay Hocamın, İlke Hocamın, Kerem Hocamın dersleri hakikaten hayatımdaki en eğlenceli matematik ve geometri dersleriydi. Felsefenin hayati kısmını, düşünürlerin çorba gibi sözlerinden arınmış kısmını da bize gösteren Pınar hocama minnettarım.Edebiyat hocam Şenay Aydın ve Tarih hocam Aslı Tarhan’a da sonsuz teşekkurlerimi iletirim.

Yunus PAŞALI

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE)


Kerem Aygün dershanesine 2011-2012 eğitim öğretim yılında kayıt olmuştum. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) bölümünü kazandım. Dershanenin kendine has özellikleri, işleyişi ve donanımı öğrencinin başarısında kilit rol oynuyor. Her bir öğretmeni çok kaliteli, tecrübeli ve öğrenci üzerinde etkili. Bütün öğrenci grupları (ara sınıf, son sınıf ve mezun) için başarı vaat edebilecek yetenekte. Ayrıca çalışma döneminde doğrudan verimi arttıracak adımlar atılıyor ve dershane hedefi ne olursa olsun öğrencinin en büyük destekçisi olabilecek kapasitede. Ara sınıf öğrencilerine Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere ve mezunlara kesinlikle tavsiye ederim.

Sener PEHLİVAN

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı


Kerem Aygün Dershanesi ile imkansız diye bir şey olmadığını anlayacaksınız. Gerçekten sınıflar ferah. Kitle dershanelerindeki ilgisizlik yok ya da belli sınıflara ilgi gösterelim gerisini salla DİYE BİR ŞEY YOK! En çok hoşunuza giden belki de bu olacak. Benim matematik yapamadığımı ve yapamayacağımı ilk günden fark eden Kerem Hoca sayesinde önce MF’den TM’ye sonra da TS’ye geçtim. MF’ e kalsaydım kesin barajın altında kalıyordum. Matematiğimin ne kadar kötü olduğunu anlamanız için söylüyorum sınıf yerleştirmede matematik netim -8 netti.Kerem Aygün farkıyla bir sene boş yere elimden uçup gitmemiş oldu. İlk seneden istediğim yeri kazandım. Üzerimde emeği geçen tüm hocalarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Kerem Aygün Dershanesi sayesinde Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım. Dahası ben TS olduğum için bana ek dersler koydular. Aslı hocamın YGS'den sonra gelmesi gerekmemesine rağmen 4 kişilik TS grubu için geldi ders anlattı bize.Aynı şekilde Pınar Hoca da öyle.Öğretmenlerime tüm içtenliğimle çok teşekkür ediyorum. Kerem Aygün Dershanesi çalışan öğrenci için varını yoğunu seferber eden bir dershane. Kerem Aygün Dershanesi BİR TANE.Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Sınav sonucum da şöyle: YGS: 605.370 sıralama LYS : 25.916 sıralama. Ben başardım sıra sizde.

Şevval DOĞAN

Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği


Lise 2’deyken başlamayı düşündüğüm ancak lise 3’ün son ayı başlayabildiğim naçizane dershane.. Keşke diyorum 4 sene boyunca gitseymişim. Matematik kitabının kapağını açmaya korkan matematiğin m’sini yapamayan bir öğrenciydim. Kerem hoca sayesinde her gün oturup hevesle matematik çözmeye başlamıştım. Sayesinde hem matematiği sevdim hem de anladım. Tabii İlke hocamızın faydasını da unutmamak gerek. Ayrıca yeni öğrencileriniz için yazayım sakın ola İlke hocanın lafına laf söylemeyin, mal eder adamı:) Açık konuşmak gerekirse de benim için herkesten önce Kubilay hoca gelir. Dünya tatlısı, kelliği ile barışık, espri konusunda dünya markası birisidir. Geometri hocası olmasının esprilerine faydası vardı tabi. Misal aklımda kalanlardan birisi: “En kızgın üçgen hangisidir? Eşkenar üçgen. Çünkü tepesi 60.” Tepkileri mükemmeldir özellikle. Örnek vermek gerekirse “ohaayoooo!!!” BurAdan anlayacağımız üzere gangster özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Soner hocanın lafını da yapmadan geçemeyeceğim. Hayatımda gördüğüm ve görebileceğim en babacan adam! Kerem Aygün’ün tarihine altın harflerle yazılsın. Mehmet hocamız… Söyleyecek pek bir laf yok; anlatılmaz yaşanır. Fizik dersini sevdirdi sevdirmeye de sıkıntı ben de olduğundan yapamadım bir türlü canımız sağ olsun:) İlhan hocamız sonradan geldi tam geldi, sert duruşunun altında kedi gibidir :) öğretmenliğini övecek çok laf var ama şunu belirteyim duruşuyla, felsefesiyle çok şey öğretti bana. Şenay hoca da dünya tatlısıdır, tam bir Türkçe öğretmeni. Esprinin ortasında anlatım bozukluğunu falan sorar... Gamze hocamız da biyoloji sevmeyene ezberleyemeyene hem dersi sevdirir hem de ezberlemeden öğretir. Anne yüreği hep öğrencilerinin üzerindedir. İki de bir sarılasım gelirdi. Uzun lafın kısası (o kadar yazdıktan sonra) bu güzel insanların içinde başarıyı yakalarsınız. Ayrıca Pınar ve Kerem hocaya buradan tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum. Tercih zamanı çok nefes tükettiler bana. Onların sayesinde gerçekten doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. En azından kitle dershanelerinde olduğu gibi değil. Her öğrenciyi tek tek tanıyorlar ve gerçekten ilgilenip doğru yolu gösteriyorlar. Tercihlerde uluslararası, iktisat falan yazacakken şimdi Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliğine gidiyorum. Bütün hocalarımıza ayrı ayrı teşekkürler, bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum 🙂

Mehmet Gökberk KANER

Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü


Eğlenerek öğrenmenin zevkini bu dershanede kolayca anlayabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü 3. sınıftayım ilk öğrencileri olarak kesinlikle tavsiye ederim..

Zeynep AKAROĞLU

Celal Bayar Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği


Alanlarında bir numara olan öğretmenlerimizin toplandığı tek temel lise. Kafa karıştıran formüller yerine nokta atışları, püf noktalarıyla başarıya adım adım ulaştıran bir okul burası. Sadece öğreten değil aynı zamanda derste eğlendiren, Kubilay hocanın müthiş espirileriyle, Mehmet hocanın hikayeleriyle, Kerem hocanın öğrencilerden alıntılarıyla eğlendiğimiz ve en önemlisi özlem ablanın varlığıyla neşelenen bu okulun ilk mezunlarından biri olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. Güvenilir bir eğitimin adresi Kerem Aygün Temel Lisesi.

Dilan SAPMAZ

THK Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri


Benim bir şeyler başarabileceğime inandıran, her zaman destek olan bir dershaneden çok aile gibi bir eğitim yuvası aslında Kerem Aygün. Zamanı geriye alabilseydik 2 sene öncesine gitmeyi tercih ederdim dopdolu 1 sene geçirdim ve hiç pişman olmadım şimdi ise Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri okuyorum tabi ki de Kerem Aygün sayesinde.

Barış ÇELİKKANAT

Cumhuriyet Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı


Bir yıllık eğlenceli ve verimli bir çalışma, öğrenme döneminde Kerem Aygün Temel Lisesini seçtiğime pişman değilim. Her ne kadar dil bölümü kazanmış olsam da buradan aldığım eğitimin hakkını yiyemem. Özellikle de hocalarımın ders dışında da bana kattığı ve öğrettiği şeyler için çok teşekkür ederim.

Gökhan OĞUZHAN

Atılım Üniversitesi Mimarlık


2 senedir buradayım. Kerem Hocanın lafları, Kubilay Hocanın kafası ve Mehmet Hocanın göbeği ile işlediğimiz derslerin keyfini yaşadım. Çok güzel günlerdi.

Ece ATABAY

Başkent Üniversitesi Teknoloji ve Bilgi Yönetimi (%75 burslu)


Bence bir öğrencinin olması gereken tek yer “Kerem Aygün Koleji”. Ben 4 yılımı burada geçirdim. Tekrar 4 yıl daha gitmem gerekse tereddütsüz buraya giderdim. Gerek eğitimi gerek verilen desteği gerekse öğretmenlerin öğrencilerle olan iletişimleriyle gerçekten müthiş bir yer. Hocaların öğrencileri onlardan daha çok düşündüğü, onlardan daha çok çabaladığı bir okul. İnanın insan burada hocaların kendilerine has teknikleriyle istemese bile öğreniyor. Ayrıca son derece samimi bir ortam. Kocaman bir aile. Bu ailenin bir parçası olduğum için her zaman gurur duyacağım.

İrem CEYLAN

Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı(İngilizce - Tam Burslu)


11.sınıfta ilk buraya geldiğim zaman biraz şüphelerim vardı. Çok geçmeden bu okula gelmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. 12.sınıfa geçtiğimde hiç düşünmeden buraya kaydoldum. Matematikten Türkçe’ye, geometriden tarihe kadar bütün branşlarda bütün hocalarımız bir numara. İstediğim yere yerleşmem de hocalarımızın emeği çok büyük. Dersleri hiçbir yerde olmadığı kadar eğlenceli ve faydalı bir şekilde işliyoruz. Buraya geldiğinizde Kerem hocanın ders anlatışı karşısında biraz şaşırabilirsiniz ama endişelenmeyin tahmin ettiğinizden daha hızlı öğreneceksiniz. İyi ki buraya gelmişim, iyi ki böyle hocalarım olmuş. Bir kez bile pişman olmadım bu okula dair söylediğim tek şey her zaman iyi ki olacak. Hocalarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Buraya gelmekle ilgili kafanızda soru işaretleri varsa olmasın çünkü merak etmeyin doğru yerdesiniz.

Cem ÖZDEMİR

Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce - Tam Burslu) )


Ders kitaplarındaki gereksiz formüllerle kafanızı doldurmayan, soruyla karşılıklı bakışmak yerine soruyu anında tanıyıp çözdüren. Fizikte iki vektörün bileşkesini alamayan bana artık çukur aynada odak bulduran bir okul. Ne denebilir ki "Eğitimin" sözlükteki gerçek anlamını bu okulda bulabilirsiniz.

Sena PEKOL

Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği


Aslında üç yıldan sonra yazılacak çok şey var. Hocalarımız, sınıflarımız, dershane ortamı (ki büyük dershanelerden çok farklı, eğitim açısından çok daha verimli ve eğlenceli olduğuna garanti veririm); her birini anlatmak çok uzun sürebilir; ama gerçekten “Evet biliyorum.” “Biz öğrendik.” dedikten sonra uygulamaya koyabileceğiniz bir bilgi birikimi için; derste , teneffüste, soru çözümünde orada olmayı size sevdiren insanlarla vakit geçirebilmeniz için Kerem Aygün’ü tercih etmek şüpheye yer bırakmayan bir seçim olur. Lise hayatının büyük bir bölümünü Kerem Aygün’de geçirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, iyi ki buraya gelmişim. Bütün hocalarımız sonuna kadar övülmeyi hak ediyor, gerek alanlarındaki bilgilerine gerekse anlatış -ve öğrencinin aklında kaldırış- şekillerine hayranım. Burada, gayretli bir öğrenci -ders işlenişiyle olsun, ödevlendirmeyle olsun- ezber yerine nasıl ders çalışması gerektiğini öğrenebilir. Üniversiteye hazırlanırken dört dörtlük bir basamak diyebilirim. Ben geçen yıl hazırlandım. Tüm bunlar ayrıca çok güzel geçen üç yıl için hepinize teşekkürler...

Senem ERCOŞKUN

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi


2 senemi geçirdim burada ve iyi ki buradaymışım diyorum. Gerçekten; birbirinden iyi öğretmenlerle hem çok çalıştık, hem de güzel zamanlar geçirdik. Hepsi gerek motivasyonumun düştüğü zamanlarda, gerek yardıma ihtiyacım olduğunda, gerekse derslerde ve sınavlarımda hep yanımda oldular. Her şey için onlara teşekkür ediyorum. Küçük ama samimi bir ortamda, başarınız için çabalayan, çok iyi öğreten, çok eğlenceli olan hocalarla tanışacaksınız.

Zeynep AYGÜL

Çankaya Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler


Öncelikle sınav yılınızdaysanız ailenizden çok hocalarınızı göreceksiniz demektir. Bence bir eğitim kurumu, ders öğretmenin yani sıra insan ilişkilerinde doğru davranmayı da öğretmeli. Bunu bana kazandıran ikinci ailem olan bu aileye teşekkür ederim. Dershaneye ilk başladığımda geometriden nefret ediyordum; Kubilay Hoca sayesinde en sevdiğim ders oldu. Matematiği yapamazsam kestirip atıyordum; Kerem Hoca ve İlke Hoca sayesinde ne kadar yanlış yaptığımı öğrendim. Eğer ki şuan bu yazıda yazım hatası yapmıyorsam bunun sebebi dershaneyi gülücükleriyle şenlendiren Şenay Hocadır. Ve daha emeği geçen hocalarım... “Önemli olan çok çalışmak değil düzenli ve öğrenerek çalışmaktır” mantığını bana kazandırdığınız için teşekkür ederim.

Doğukan ERKONAŞOĞLU

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi


2 sene önceydi,Kerem Aygün’e kayıt olmaya gelmiştik ailecek. İlk Kerem Hoca’yla tanıştım,kanım çok ısınmıştı.Sonra başladım dershaneye. Dersler ilk zamanlar sıkıcıydı ama sonra alıştım ve çok eğlenceli geçmeye başladı. İlk senemde istediğim bir yeri kazanamadım. 2.senemde yine Kerem Aygün’e yazıldım. Kerem Hocanın dersine girmeyi çok seviyorum. Geometri derslerinde Kubilay Hocanın esprileri bizle olan muhabbeti çok iyiydi. Kubilay Hocaya bir şey sorduğumuzda bize dönüp “hööögh?” demesi bizi bizden alıyordu. Özlem Ablanın bana olan garezi çok eğlenceliydi.Yanına gidip onla saçma saçma konuşmak beni mutlu ediyordu. Sınavlara girmeden önce Özlem ablayla uğraşmak da ayrı bir keyifti. Özlem ablacığım benimle uğraşmadan sınava adapte olamıyordum. Ama Özlem Ablam tektir,çok seviyoruz onu. Pınar Hocamızın öğrencilerle olan diyaloğu çok cana yakındı. Bir o kadar da dert dinleyiciydi. Zaman zaman öğretmenliğin yanında ablalık da yapıyordu. Onu çok seviyoruz. Kerem hocanın matematiği sevmeyene bile sevdirmesi gibi bir ders anlatışı var. Hocalarımızın herkesi başarıya ulaştırabilecek yöntemleri var. Bütün hocalarımız bütün öğrencilerle ilgilenir ve başarıya ulaşmalarında yardımcı olur.

Doruk CANSIZOĞLU

Başkent Üniversitesi İletişim Tasarımı


Eğitim hayatım boyunca gördüğüm en iyi hocalara rastladığım için çok şanslı hissediyorum. Pınar Hocamı özellikle çok seviyorum. Hayatımın her anında görüşeceğim insanlar birer birer... Hepsini çok seviyorum. Tüm hocalar alanlarında çok başarılı çalışmadan iki seneyi devirdim ve hala beni çok seviyorlar. Hepsi çok kıymetli.

Eray KAPLAN

Başkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği


Ortamı, öğrencileri, öğretmenleri bakımından diğer dershanelere göre çok farklı. “Eğlenirken öğrenmek” bu galiba. Tüm hocalar alanlarında en iyisi ve sadece öğretmekle kalmayıp bir süre sonra hepsi birer arkadaşımız halini alıyor. Kısacası başka dershane falan aramayın buraya gelin. Asla pişman olmayacaksınız.

Furkan TÜRKMEN

Çankaya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği


Mükemmel vakit geçirdiğim, çok güzel dostlar edindiğim, çok kral öğretmenlerle tanıştığım bu eğitim kurumuna yani Kerem Aygün Dershanesine sonsuz teşekkür ediyorum. Çoğu kez dershaneden atılsam da tekrar kabul edildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Evim gibi hissettiğim bu eğitim yuvası hayata bakış açımı değiştiren , çılgınlığımı dizginleyen bir yer. Burada geçirdiğim her saniye benim için çok değerli. .Kahve makinesi de damak tadımında gelişmesini sağladı. Kısacası bu dershanenin taşı toprağı bana bir şeyler kattı. Kerem Hocam , Mehmet Hocam , Kubilay Hocam , İlhan Hocam , Gamze Hocam, Şenay Hocam, Pınar Hocam, İlke Hocam, Özlem Hanım , Gülten Ablacığım sizleri çok seviyorum. Sizler mükemmel insanlarsınız. Kerem Aygün sadece bir dershane değil hayatınızın dönüm noktasıdır. Benim ikinci ailem Kerem Aygün Dershanesi.

Oğuz GÜL

Çankaya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği


Başarının doğru adresi Kerem Aygün dershanesi fazla söze gerek yok.

Mehmet ÇOLAK

Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği


Sıralamamı 900.000’den 130.000’e yükseltmemi sağlayan ve beni Hacettepe'li yapan Kerem Aygün ve Ekibine teşekkürler.

Berkay Gökçek

Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği


Kerem Aygün dershanesindeki hocalarım sayesinde bütün derslere farklı bir açıdan bakmayı öğrendim. Kalıplaşmış öğrenme metotları yerine çok daha anlaşılabilecek metotlar kullanıyorlar. Bütün hocalarımız onlar sayesinde makine mühendisliğini kazandım emeği geçen bütün hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

Furkan Göktuğ AKBALIK

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği


Bu dershane sayesinde hedeflerime ulaştım. İlk başladığımda çok eksiğim olmasına rağmen bitirdiğimde hiç eksiğim kalmamıştı. Tüm hocalarıma teşekkür ediyorum.

Özüm İdem HELVACIOĞLU

TOBB Endüstriyel Tasarım


Kerem Aygün kimine göre bir isim kimine göre bir dershane bana göre ise yuva. Hatırlıyorum da ilk sınavdaki netim 40’tı. Son sınavdaki netim ise 130. İşte Kerem Aygün bu netlerin arasındaki fark benim için. Şimdi belki de bu isim sayesinde TOBB’luyum. Bu isim sayesinde hayatımın en zorlu senesi bu kadar güzel ve eğlenceli geçti ve bu isim sayesinde buralara geldim. Bütün öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum...

Berkay TÜZÜN

ODTÜ Kimya Mühendisliği


Tüm zamanların en iyi kadrosuyla Kerem Aygün dershanesi bir numara...

Furkan PİRİ

Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Dershanenin ilk öğrencilerinden biriyim ve hiç pişman değilim. Gene olsa gene yaparım. Bu kadar eğlenerek öğrenip üstüne de üniversiteye kapak attık. Kerem Kubilay hocasıyla Yeşim Ablasıyla neşe ve güzel bir eğitimin adresi.

Kaan AYDIN

ODTÜ Şehir Bölge Planlama


Her şey bir otostopla başladı. Soğuk bir kış günüydü. Arkadaşlarımla her zamanki gibi okuldan çıkıp ağır adamlarla otostop çektiğimiz mekanımıza doğru ilerledik. Kısa bir süre sonra uzun boylu, yakışıklı ve bir o kadar da karizmatik bir abimiz durdu. Eryaman'a gittiğini öğrenince hemen atladım arabaya. Güzel bir sohbetin ardından öğretmen olduğunu öğrendim ve sohbete hocam üslubuyla devam ettim. İsmini sorduğumda ise hayatım boyunca o unutamayacağım naif ve karizmatik ses tonuyla ‘Kerem AYGÜN’ dedi.Ve işte o isim hayatımı değiştirdi. 1 hafta sonra dershaneye kaydımı yaptırdım ve macera dolu günlere ilk adımımı attım. Arkadaşlarımla tanıştıktan sonra 1 yılın nasıl geçeceğini hemen hemen kafamda tasarlamaya başladım. Ve o gün karar verdim. 1 sene sonra Kerem AYGÜN dershanesi o ismi haykıracaktı: KAAN AYDIN. Kerem Aygün, Kubilay Ercan, Soner Reyiz, Kerem Aşkın, İlke Ercan, Şenay Aydın ve New Yorklu Mehmet’iyle unutamayacağımız günler geçirdik.Artık biz bir aileydik.Yeri geldi güldük,yeri geldi yine güldük ve yeri geldi yine güldük.Efsane günler geçirdik. Yedik, içtik, eğlendik. Ah ulan ne günlerdi. Duygulandım şimdi. Rehberlik hocamızı da unutmamak gerekir. Dünyanın en tatlı rehberlik hocası olduğuna dair kalıbımı basarım. Kerem Aygün dershanesinden öğrendiğim en önemli şeyse : 'Biz Bir Aileyiz'. Özetle burada güzel günler geçirdim ve herkese de güzel günler geçirttiğimi düşünüyorum.Kerem Aygün dershanesinden 2012-2013 yılında yakışıklı,karizmatik ve bir o kadar da espirili bir ODTÜ’lü geçti.Benimle bu seneyi paylaşmış herkesin aklına geldiğimde tebessüm ettirebileceğimi düşünüyorum ve son sözümü söylüyorum :'Kerem Aygün'lü olmak bir ayrıcalık olacaktı eğer ODTÜ olmasaydı'

Egemen KURT

Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği


Ben ne yazık ki sadece son senemi burada geçirdim ama dershaneye gitmeye başladığımdan beri geçirdiğim en güzel yıldı. Burada kesinlikle bir aile ortamı var. Hocalarımız gerektiğinde arkadaşlarımız gerektiğinde anne babalarımız gibi yanımızdaydı. Bize 1 yıl boyunca katlandıkları için hepsine teşekkür ediyorum. Şimdi üniversitedeyim öyle ballandıra ballandıra anlatılır genelde ama siz dershanenin tadını çıkarın derim.

Büşra SAYIN

Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon


Gerek eğitimi olsun gerek hocalarımızın gösterdiği ilgi olsun çok memnun kaldım. Dershanede disiplinli aynı zamanda samimi bir ortam oluşu başarı düzeyimizi arttırdı. Hocalarımız bizlerle tek tek özenle ilgilendi. Bütün hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım..

Müge İNCİ

Hacettepe Üniversitesi İktisat


Bu öğretmen kadrosunu başka hiçbir yerde bulamazsınız. Şiddetle tavsiye ediyorum!!

Azra AKKAYA

Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği


Dershane döneminde burada bulunmuştum.Temelim hiç yoktu ve umutsuzdum. Matematikte dört işlem dışında bir şey bilmiyordum. Ama bunun bir önemi yokmuş. 1 yıl kadar kısa bir süre donanımlı öğretmeleri sayesinde hem temelim oluştu hem de kendimi çok geliştirdim.Herkese önerebileceğim sıcak bir eğitim yuvası.

Aysun UZUN

Başkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği


Muazzam öğretmen kadrosuyla, hayatımın en güzel günlerini geçirdiğim dershane... Şiddetle tavsiye ediyorum. Mehmet Hoca adamdır.

Aziz Utku ÖNEL

Kırıkkale Üniversitesi


Netiniz mi düşük? Sınavlarınız kötü mü gidiyor? Hiç dert değil KEREM AYGÜN. Kerem Aygün 2010'dan beri ailenizin dershanesi Kerem Aygün.

Fatih SARIKAYA

12. Sınıf Öğrencimiz


Ders konusunda diğer okullarla araların ki farkı belli eden bir lise. Hakkını vermek lazım.

Utku GÜNGEZ

12. Sınıf Öğrencimiz


Ortam,ders işlenişi ve tabi ki Kerem Hoca on numara. Muhteşem öğretmen kadrosu. Buraya gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Mustafa Berk İSTEK

12. Sınıf Öğrencimiz


Eğlenerek ders işleyebileceğimiz nadir yerlerden biri. Öğretmenlerimiz alanlarında profesyonel insanlar. Stresten uzak bir eğitim yeri. Burada üniversiteyi kazanamamak ciddi anlamda çok zor. Burada beklediğimden de fazlasını aldım. Bu okulda en sevdiğim motto; Kerem Hoca’nın “Olur olur o da olur.”

Yaren KAYA


Dershane döneminde bulunmuştum.Bana en güzel anıları bırakan güzel bir yerdir.Hem eğitim açısından hem kişisel gelişim yönünden size birçok şey katacağına inanıyorum.

Umut DEMİR


Bu okula üniversite de iyi bir okula girebilmek için geldim ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı öğretmenler süper..

Sena TEZEL


Öncelikle bu kadar geç yazmamam gerekirdi ama Kerem Aygün dershanesini bana sorarsanız tam bir ekip ruhu ile çalışan kişilerden oluşan sıcacık bir yuva. Bütün hocalardan öğreneceğiniz o kadar güzel bilgiler var ki hem temel derslerle ilgili hem de hayatın her türlü konusu ile ilgili. Ve bana göre bütün hocalarım, Özlem Ablam ve diğer bütün çalışanlar tüm anlamıyla efsane ve eğer oradaysanız efsane bir aileye hoşgeldiniz demektir ve sizi seviyorum "efsane ailem"…

Rezzan Tutku YAMAN


Kerem Aygün dershanesi bulabileceğiniz en iyi eğitim kurumudur. Bu dershaneye geldiğim için çok şanslıyım. Öğretmenlerimiz sadece hocamız değil aynı zamanda arkadaşımız, abimiz, ablamız oldular. Çok kafa insanlar. Hiç pişman değilim. Sevgili üniversitemi kazanırken(bu arada Kubilay hocadan bir ah işittim gittiğim okulumda telefon dolabı var Amerikan hoca study hard diyor -tıpkı Kubilay hocanın zamanında Türkçesini söylediği gibi) Kerem Aygün dershanesi sonuna kadar yanımdaydı. Desteklerini ne moralman nede akademik açıdan esirgediler. Başarımın mimarisi olan öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Okul olduğunda da diğerleri gibi çizgisinden kaymayacaktır. Hocalarımızın hepsi lover. İyiki Kerem Aygün'lü olmuşum. Sizi ve eğitiminizi çok seviyorum. Son olarak çiçekler ölmesin ben dershanemi özledim .

Berceste YÖRÜK


Mükemmel bir kadro var. Çok güzel öğretiyorlar. Teşekkürler...

Ayşe İrem YÖRÜK


Lise hayatımın en güzel yılını burada geçirdim ve şimdi ayrılıyor olduğum için çok üzgünüm. Benim için dershane değil de ikinci bir ev gibi oldu tüm hocaları çok sevdim .Hepsi bana ayrı ayrı çok şey kattı. Birlikte güldük eğlendik hatta bayağı eğlendik. Hiç unutmayacağım bir yıl geçirdim hepinize çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum.

Öykü BAL


Bir daha ellerimi boyayıp koridorlarda gezemeyeceğim için ne kadar üzgün olsam da geçirdiğim bu güzel iki sene için üzerimde emeği olan tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum.

Sıla Yaren GÜNEŞ


Geldiğim günden beri yüzümden gülücüğü eksik etmeyen hocalarım.. Hepsi ayrı ayrı mükemmel insanlar, hangisini anlatırsam anlatayım kelimeler kifayetsiz kalır. Dersleri sevdirdiler, gerektiğinde kızdılar bana ama her daim destekçim oldular. İyi ki buraya katılmışım, edindiğim arkadaşlıklar, kurduğum bağlar.. Buradaki samimi ortamı ve ”Dengesiz” sıfatımı özleyeceğimden adım gibi eminim.

Beyza YILDIRIM


3 yıldır içinde bulunduğum dershane ortamı bana eğitim, öğretim ve farklı bakış açıları kattı. Gerek öğretmenler gerek öğrenciler olsun herkes burada bir aile bağı sağladık. Burada geçirdiğim üç sene içerisinde yaşamıma kattıkları her bilgiye her bakış açısına minnettarım. Başta Kerem Aygün olmak üzere tüm öğretmenlerime binlerce kez teşekkür ederim.

Elif Eda ALCI


Eğitim yuvasıydı adı üstünde Kerem Aygün, öğretmen - öğrenci ilişkisinden çok aile sıcaklığını hissedebiliyorduk ve hala da öyle olduğuna adım gibi eminim.. İnsanların hayatlarındaki en önemli unsuru yani saygıyı bu dershanede rahatlıkla görebilirsiniz. Bütün hocaların kendilerini mesleklerine gönülden adamış olmasından, kapıdan girdiğiniz ilk anda kaliteli eğitimin kokusunu alırsınız. Eğlenirken öğrenmek, öğrenirken yükselmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hiçbirinizin hakkını ödeyemem canım öğretmenlerim, dersin yanı sıra, yeni yeni bakış açıları kazandırdığınız için de sizlere minnettarım..

Ayşe Can ERDEM


Kerem hocanın 2004 yılında öğrencisiydim. Şu an bir edebiyat öğretmeni olarak KPSS'de 30 da 28 net yaptıysam mimarı Kerem hocamdır. İlk dersine girdiğimde seviye tespitte 3 matematik yapmıştım. Çok utanmıştım fakat Kerem hocam sayesinde haziranda son denemede 43 netim vardi. Not: O donem ÖSS vardı ve 45 matematik sorulurdu. Matematik = Kerem Hoca'dır. Kesinlikle şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Bu fırsat kolay kolay ele geçmez.

Alper Tunga DANYILDIZ


Benim hayatımı bakış açımı değiştiren insanların olduğu dershane. 2,5 sene bu dershanede öğrenci oldum dershaneye geldiğimde Matematik yapamam zannediyordum ama Kerem Hoca ve Kubilay Hoca biraz gayret edersem olacağını bana gösterdiler. Belki bu dershane ile kazanamadım ama tamamen ciddiye almadığım içindi. Matematik alt yapımı oluşturan bu iki koca adama teşekkür ediyorum iyi ki varlar, iyi ki tanışmışım. Onların bana öğrettikleri şeyler sayesinde üniversiteyi kazandım. Sizleri çok seviyorum.

Ezgi ÖZDEMİR


Kerem Aygün dershanesi demek kalite demektir. Öğretmenlerin hepsi dersine girsin girmesin sıcak kanlı, yardımsever, sevecen... 3 sene geldim hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bütün öğretmenlerimi çok seviyorum derste yaptıkları kendilerine özgü esprilerini ayrı bir seviyorum.

Mert KAYILI


Hepimiz bir çok dershane gördük şu yaşa kadar ama bu dershane bambaşka. Kocaman bir aile sıcaklığında kendimi hiç yalnız hissetmediğim tek yer burası, iki dönem geçirdiğim keşke daha önce gelseydim dediğim dershane.. Bütün emekleriniz için teşekkür ederim başta Kerem hoca ve Kubilay hoca olmak üzere hepinize. Tekrar bir dershaneye kayıt olacak olsaydım hiç düşünmeden yine buraya gelirdim, burası sadece bir dershane değil farklı bir hayattı, çok farklı bir deneyimdi benim için iyi ki tanıdım sizleri.

Yaren YAKUT


'Nefes al öğret' cümlesinin tam karşılığı olan dershane işte tam burası ve sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Şu an bulunduğum yerdeysem büyük bir bölümü sizin katkılarınız sayesinde hepinize çok teşekkür ederim ama en çok benim için yeri herkesten ayrı olan Kerem Aygün öğretmenime teşekkür ederi. Bu sulu gözlü halimle beni kontenjan dolmasına rağmen dershaneye kabul ettiği için.

Fatma VAROL


Öncelikle Kerem Aygün dershanesi bir yaşam tarzıdır. Kerem Aygün farkı ile imkansızı bile başarabilirsiniz. Bizi hem eğlenceli hem disiplinli bir ortamda buralara getiren bütün öğretmenlerimize teşekkürlerimiz sonsuzdur.

Yeliz TAPAN


Farklı, samimi ve eğlenceli bir dershane ortamı arayanlar için en ideal dershane Kerem Aygün. Her dersi ayrı güzel geçen bir dershane özellikle Kerem Aygün ve Kubilay Hocanın derslerini üniversite kazandıktan sonra bile arayacaksınız emin olun. Mehmet Hocayı da unutmamak gerek size istediğiniz her konuda bilgi verebilir, yalnızca ders değil çünkü o her şeyi biliyor! Unutamayacağınız dostluklar kurabilirsiniz çünkü hocalar her şeyden önce size birer dost olmayı çok iyi biliyor. Kısacası pişman olmayacaksınız.

Batuhan HELVACI


Bu dershaneye gidin abi. Başka bir yer aramayın ben size söyleyeyim. Gidersin isim yapmış bir dershaneye onlarca sınıf içinde kaybolup liseye gidip gelir gibi geçirirsin bir seneni. Yeşim abla; annemden farksız davrandı sene boyunca. Kubilay Hoca’nın kıymetini bilin. Sayısalcı olsanız dahi Mustafa Hocamla kaynatmadan sakın dershaneden ayrılmayın. Son olarak Kerem Hoca: Abi adam zeki, GS'lı arkadaşlar boşuna zorlamayın en büyük Fener.

Beyza YILDIRIM


Kerem Aygün başka bir dershane açana dek en iyisi bu.

Hüseyin MENGİOĞLU


Kızlarıma sağladığınız huzur, güven ve başarılı kurs dönemi için sizlere müteşekkirim. Başarılarınızın katlanarak devamını diliyorum. Esen kalın.
Menü
Ara