“Her çocuk tek ve özeldir.” düşüncesiyle oluşturulan öğrenci merkezli eğitim modeli ile öğrenmeye istekli, yaratıcı, kendi kararlarını kendi alabilen, kendini rahat ifade edebilen, işbirliği yapan, paylaşmasını bilen, yeniliklere açık, özgüveni gelişmiş, kendi kültürünü bilen bireyler yetiştirmek hedeflenir.

Okulumuzda; çocuklarımızın mutlu olduğu ve severek geldiği, güvenli, antialerjik ve hijyenik eğitim-öğretim ortamları oluşturulur.

Anaokulumuzda derslerimiz 09.00’da başlayıp 16.50’ye kadar sürmektedir. Ancak öğrencimizi sabah en erken 07.00’de getirebilir, en geç 19.00’a kadar nöbetçi öğretmen gözetiminde bize emanet edebilirsiniz.

2021-2022 eğitim öğretim yılından itibaren de Cumartesi günleri oyun grubu şeklinde faaliyete devam edeceğiz. Anaokulumuz ara tatillerde ve sömestr tatilinde nöbetçi sınıf uygulaması ile siz değerli velilerimize hizmet verecektir. Ayrıca yaz döneminde de isteyen velilerimiz yaz okulu faaliyetlerine katılım sağlayabilecektir. Böylece minik emanetlerimizi sıcacık, sevgi dolu ve kendilerini önemli hissettikleri bir aile ortamında kesintisiz bir eğitim ile kucaklıyoruz.

Menü
Ara