Özel Fen Lisesi Ankara

Özel Fen Lisesi Ankara: Her öğrencimizin geleceğimizi oluşturan nadide bir birey olduğunun düşüncesi ile yetenek ve hedeflerini iyi belirlemeleri için kendilerini iyi hissedecekleri ve gerçekleştirebilecekleri doğru mesleklere yönlenmelerini sağlıyoruz. “tam öğrenme” modeli esasından sapmadan “Kerem Aygün Başarı ve Üniversite Giriş Sınavı Odaklı Eğitim Sistemi” ile alanında başarılı ve tecrübeli öğretmen kadromuz ile sekiz yıldır sürdürmekte olduğumuz başarı aynı kararlılık ve tutarlılık ile devam ediyor. Sekiz yıldır değişmeyen öğretmen kadrosu ile devam edilen süreçte kararlılık ve de tutarlılık ile beraber yolumuza devam ediyoruz.

Eğitim ve Öğretim

Fen ve teknoloji geleceği şekillendirdiği bir dünyada bilimin ve aklın ışığı ile birlikte ilerlemek ve öğrencilerimizi de bu doğrultuda ileriye götürmek kurum olarak yegane hedefimizdir. “Tam Öğrenme Modeli” baz alınarak verilen eğitim sürecimizde her öğrencimizin de geleceğimizi emanet edeceğimiz bireyler olduğu bilincinde eğitim ve öğretim veriliyor. Bu nedenden dolayı da her öğrencinin bireysel farklıkları göz önünde bulundurularak, yetenek ve hedeflerini iyi bilerek bu doğrultuda da doğru mesleklere yönelmeleri sağlanıyor. Öğrencilerimizin bu bilinç ile hedefleri iyi bir şekilde belirlenirken yeteneklerinin de fark edilmesi ile kendilerinin sürekli olarak geliştirebilecekleri meslekleri seçmeleri için uzman öğretmen kadromuz ile sağlanıyor.

Tüm bu akademik eğitimler öğrencilerimize verilirken aynı zamanda da onların kendini iyi ifade edebilen, iki yabancı dil bilen, öz güven sahibi ve yarınlarının sorumluluklarını üstlenen bireyler olmasına da katkıda bulunuyoruz. Ayrıca öğrencilerimiz derslerden ve sınavlardan korkmayan, sınav kaygısı yaşamayan bireyler olması için çalışıyoruz. Kendini tanıyan öğrencilerimiz yeteneklerinin ve yapabileceklerinin de farkında oluyor ve bu şekilde de geleceği ile ilgili kararları da alabiliyor.

Üniversite Sınavlarına Hazırlık

Okulumuzda sınav başarısına yönelik olarak bir eğitim öğretim programı sunuluyor. MEB müfredatının yanı sıra ağırlıklı olarak da sınav müfredatı da veriliyor. Üniversite sınavlarına hazırlık döneminde ise uygulanan öğretim modeli de tam öğrenme modelidir. Liseler için uygulanan eğitim haftanın 6 günüdür. Cumartesi günleri uygulanan etüt dersleri ise Kerem Aygün Koleji Eğitimcileri önderliğinde ve disiplininde uygulanıyor ve saat 16:00’ya kadar sürüyor. 9 ve 10. sınıflar da ise cumartesi günü öğleye kadar etüt uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Teknoloji ile desteklenen laboratuvar ve dersliklerimizde öğrenci odaklı öğretimlerde bulunuyoruz. 8 senedir sürdürülen başarımız ispatlanmış olup bu başarımızı da 9. ve 10. sınıflarda da göstermek istiyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra öğrencilerimizin sınav stresinden uzaklaştırmak adına da çeşitli sosyal ve spor aktiviteleri düzenliyoruz.

Özel Fen Lisesi Ankara

Kerem Aygün Koleji İletişim Bilgileri

Disiplinli bir çalışma ortamında çocuklarınızın üniversite sınavlarına hazırlanmasını istiyorsanız okulumuz Kerem Aygün Koleji (Yavuz Selim Mah. 752. Sok. No: 5 Güzelkent  Eryaman / ANKARA) Eryaman Etimesgut Bölgesinde bulunuyor. Ayrıca ayrıntı bilgi ve başvurularınız için de +90 (312) 502 07 07 numarasını da kullanabilir ve bilgi@keremaygunkoleji.com mail adresimizi de kullanabilirsiniz.

Anadolu Lisesi Bilgiler => https://www.keremaygunkoleji.com/ozel-anadolu-lisesi-ankara/

Menü
Ara