Özel Anadolu Lisesi Ankara

Özel Anadolu Liseleri Ankara

Özel Anadolu Lisesi Ankara: 8 yıldır disiplin ve titiz çalışmalardan ödün verilmeden devam edilen bu süreç içinde lise başarısı içinde büyük bir katkısı olan “Kerem Aygün Başarı ve Sınav Odaklı Eğitim Sistemi” ile beraber bir eğitim uyguluyoruz. Kurulduğu günden bu yana aynı öğretmen kadrosu ile tutarlı bir şekilde hizmet veriyor aynı zamanda da başarılarımız ile ne kadar kararlı, ilkeli ve disiplinli olduğumuzun da altını çiziyoruz.

Kerem Aygün Anadolu Lisesi

Derslerden korkmadan severek ve sınav stresinden mümkün olabildiğince uzaklaştırdığımız öğrencilerin okula severek ve isteyerek gelmelerini sağlıyoruz. Gerek sınıf içinde gerek de sınıf dışında öğrencilerin rahat bir şekilde soru sormalarını sağlayacak bir atmosfer oluşturan ortam sağlıyoruz. Akıllı tahta kullandığımız sınıflarda dersleri öğrencilerin etkin katılımları ile beraber anlatıyoruz. Tüm bunların yanı sıra ise okulumuzda MEB müfredatının yanı sıra ağırlıklı bir şekilde de sınava hazırlık müfredatını da takip ediyor ve öğrencilerimizi üniversitelere hazırlıyoruz. Böylelikle de sınav hazırlığı da özel ders, dershane, kurs ihtiyacı olmadan yapabiliyoruz.

Kerem Aygün Koleji Anadolu Lisesinde Eğitim & Öğretim

Okulumuzda verilen Anadolu lisesi eğitimlerinde sınav başarısına yönelik bir uygulama sağlanıyor. Üniversiteye hazırlık sınavlarında ise “tam öğrenme modeli” uygulanıyor. Tam öğrenme modeli ile de amaçlanan tüm öğrencilerin konuyu tam manası ile kavramasıdır. Öğretmenler konuyu anlatır bu konu hakkında da sorular çözüyor. Çözülen testlerde ise anlamayan kişiler bulunuyorsa o konu sınıfta tekrar anlatıyor. Fakat yine anlaşılmayan durumlar varsa etüt saatlerinde sonu tekrar anlatılıyor. Bu şekilde de tam öğrenme modeli ile tüm öğrenciler konulara hakim olabiliyor.

İki yabancı dile hakim olarak yetişen öğrenciler için okul 6 gün sürüyor. Cumartesi günleri ise Kerem Aygün disiplininde hazırlanan etütler 16:00 a kadar sürüyor. Tüm bu çalışmaların yanı sıra öğrenciler ilgi duydukları spor aktiviteleri, sosyal etkinlikler gibi çalışmalara da katılarak sınav stresinden uzaklaşıyor.

Özel Anadolu Lisesi Ankara

Kerem Aygün Koleji İletişim Bilgileri

Yavuz Selim Mah. 752. Sok. No: 5 Güzelkent  Eryaman / ANKARA Eryaman Etimesgut Bölgesinde bulunan Kerem Aygün Koleji’ne +90 (312) 502 07 07 numarasından da ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bilgi@keremaygunkoleji.com e-mail adresine de mail yollayabilirsiniz.

Kolej Ankara Hakkında Bilgi=> https://www.keremaygunkoleji.com/kolej-ankara/

Menü
Ara