Ankara Yaz Okulları

Ankara Yaz Okulları : Kerem Aygün Koleji, kurulduğu günden bu yana öğrencileri için çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek onları hem sosyal alanda eğitip hem de hobi edinmelerine fayda sağlamıştır. Okul bünyesinde yer alan spor salonu, yüzme havuzu, kapalı oyun alanları, fen laboratuvarları, teknoloji laboratuvarları, 3 D laboratuvarları, robotik ve kodlama sınıfları ile birçok sosyal aktivite imkanını kendi bünyesinde en iyi şekilde verebiliyor.

Spor Aktiviteleri

Öğrencinin ilgi alanına göre seçebileceği birçok spor aktiviteleri bulunuyor. Futbol, basket ve voleybol takımlarının yanı sıra yüzme havuzu sayesinde de birçok öğrenci yüzme öğrenebiliyor. Atletizm alanında da birçok etkinlik yapılırken öğrenciler koşu, engelli koşu, jimnastik gibi alanlarda da kendini geliştirme fırsatı bulabiliyor. İstedikleri her alan spor aktivitelerini yapabilecekleri açık ve kapalı alanlar okulumuzda yer alıyor.

Sosyal Etkinlikler

Öğrenciler okulda düzenlenen etkinlikler sayesinde boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip yaz tatillerinde hem eğleniyor hem de sosyal anlamda da gelişim gösteriyor. Drama çalışmaları, tiyatro gösterileri, sinema günleri gibi etkinlikler bazı öğrencilerin ilgi alanlarını güçlendirirken aynı zamanda da genel kültürlerini de geliştiriyor. Felsefe etkinlikleri ile de birçok öğrencinin ufku açılarak, öğrenciler düşünmeye ve fikir sahibi olmaya yönlendiriliyor. İlgi duydukları alanları (resim, müzik vb..) seçerek faaliyetlere katılan öğrenciler boş zamanlarını faydalı aktiviteler ile geçirebiliyor. Ayrıca açılan kulüpler ile birlikte öğrenciler eğlenirken öğreniyor.

Düzenlenen konserler sayesinde de yaz okulu şenleniyor ve birçok öğrenci bu konserler sayesinde hem eğleniyor hem de sınav stresinden kurtulmuş oluyor. Birbirleri ile iletişim kurup, dostluklar yaşamları için ise öğrenciler için çeşitli geziler düzenleniyor. Paylaşım yapan öğrencilerin hayata bakış açıları da daha olumlu ilerleyebiliyor.

Ankara Yaz Okulları

Kerem Aygün Koleji İletişim Bilgileri

Tüm bu güzel etkinlikler yaz okulunda ve okul döneminde de devam ediyor. Siz de konu ile alakalı daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için Eryaman Etimesgut Bölgesinde Yavuz Selim Mah. 752. Sok. No: 5 Güzelkent  Eryaman – ANKARA da yer alan okulumuzu mutlaka ziyaret edin. Ayrıca Kerem Aygün Koleji’ne +90 (312) 502 07 07 numaralı telefondan ve bilgi@keremaygunkoleji.com e-mail adresinden de ulaşabilirsiniz.

Kim Anaokul Çağında İngilizce Öğrenmeye Başlamak İstemez…

Detaylı Bilgi İçin https://www.keremaygunkoleji.com/anaokul-ankara/

Menü
Ara